Firma KRAK-MAN posiada w ofercie samochody specjalistyczne jak również oferujemy wykonanie zabudowy specjalistycznej na samochodzie klienta. Samochód jest przygotowany zgodnie z wymaganiami klienta i wszelkimi normami bezpieczeństwa. Wyposażony w sterownię oraz wszystkie niezbędne technologie zapewnia idealne miejsce pracy. Urządzenia są rozmieszczone w sposób ergonomiczny, każda część ma swoje miejsce, samochód posiada: szuflady, wózki, etykiety, szafki narzędziowe, schowki, wciągarkę, kratki studzienek.

W naszej ofercie znajdą Państwo kamery inspekcyjne, jak również całe systemy TV do monitorowania oraz inspekcji rur i kanałów. W asortymencie posiadamy jedynie sprawdzone, nowoczesne rozwiązania, które zapewniają długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie w najtrudniejszych warunkach.

Dostarczamy:
– kamery do inspekcji kanału głównego od 200mm do 1400mm
– kamery do inspekcji przykanalików eraz z możliwością inwentaryzacji 3D
– roboty frezujące
– kamery teleskopowe

Niezastąpiony przy naprawach bezwykopowych jest robot frezujący, który usuwa przeszkody jakie zalegają w rurociągach, wykorzystuje się go również do usuwania, wycinania korzeni, betonu, usuwania twardych narostów i innych przeszkód, otwieramy przyłącza po naprawach bezwykopowych rękawem.