Kontrahenci:

MPWiK Kraków
W ramach współpracy z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Krakowie dzierżawimy kilkadziesiąt kilometrów kanalizacji sanitarnej i deszczowej na terenie Krakowa na potrzeby instalacji okablowania światłowodowego. MPWiK jest również naszym klientem dzierżawiąc od nas włókna światłowodowe na potrzeby własnych systemów sterowania i nadzoru.

JT elektronik gmbh
Jesteśmy partnerem serwisowym niemieckiego producenta sprzętu do wszechstronnej obsługi kanalizacji. JT elektronik gmbh z Lindau jest również dostawcą technologii, za pomocą której instalujemy kable światłowodowej w nieprzełazowej kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

KWP w Krakowie
Od sierpnia do grudnia 2011 roku dostarczyliśmy dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie ponad 100km włókien światłowodowych łączących jednostki Policji, Pogotowia oraz Straży Pożarnej na terenie Krakowa oraz Tarnowa. Do końca 2015 roku świadczymy również dla krakowskiej Policji usługę serwisu i utrzymania sieci światłowodowej, zainstalowanej hybrydowo w kanalizacji teletechnicznej, sanitarnej i deszczowej.

ZUS MPWiK Kraków
Zakład Usług Specjalistycznych należący do krakowskiego MPWiK jest naszym partnerem technologicznym w zakresie serwisu, czyszczenia i instalowania okablowania światłowodowego w kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Dzięki potencjałowi technicznemu i wiedzy pracowników ZUS MPWiK jesteśmy w stanie efektywnie wykorzystać zasoby krakowskiej kanalizacji na potrzeby budowy sieci światłowodowej.

Netia S.A.
Netia S.A. jest jednym z klientów, dla których świadczymy usługę dzierżawy włókien światłowodowych wraz z obsługą w standardzie SLA na terenie Krakowa.

Technitel Polska S.A.
Dzięki współpracy z firmą Technitel możemy korzystać z ich doświadczenia i wiedzy pracowników pozwala nam to na świadczenie usług na najwyższym europejskim poziomie. Przy współpracy wykonaliśmy sieć w Puławach, Łodzi i Sieradzu.

MPWiK Warszawa
Sprzedaż samochodów specjalistycznych na potrzeby wodociągów Warszawskich.

Blejkan
Blejkan S.A. jest firmą dla której wykonujemy usługi montażu kształtek kapeluszowych oraz packerów.

Insbud
Wykonujemy dla firmy Insbud montaż kształtek kapeluszowych oraz packerów.

MPWiK Wrocław
Wykonanie koncepcji: „Wykonanie analizy możliwości opomiarowania i sterowania pracą przelewów burzowych”