Firma KRAK-MAN OKSS Sp. z o.o. działa od 2010 roku. Przedmiotem działalności naszej firmy jest kompleksowe wsparcie Klientów w zakresie realizacji inwestycji, remontów, eksploatacji, obsługi obejmującej infrastrukturę techniczną, telekomunikacyjną, teleinformatyczną. Działamy na terenie całej Polski jak i również poza granicami kraju. Na rynku lokalnych i krajowych usług, mamy opinię stabilnego Partnera, realizującego sukcesywnie strategię zrównoważonego rozwoju.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu podwieszania kabla światłowodowego w kanalizacji ogólnospławnej i deszczowej, czyszczenie kanalizacji, naprawy. Posiadamy również w sprzedaży specjalistyczne samochody do inspekcji kanałów.

Jako operator krakowskiej sieci szerokopasmowej wybudowanej na terenie miasta krakowa dalej robudowujemy sieć światłowodową, wydzierżamiamy ją, oferujemy serwis oraz utrzymanie sieci. Budujemy nie tylko w tradycyjnej kanalizacji teletechnicznej, ale również w kanalizacji sanitarnej i deszczowej, gdzie mocowanie kabli wykonywane jest za pomocą specjalistycznego robota.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem oraz partnerem serwisowym niemieckiej firmy JT elektronik gmbh z Lindau. JT elektronik gmbh jest producentem sprzętu do wszechstronnej obsługi kanalizacji, jak również dostawcą technologii, za pomocą której instalujemy kable światłowodowe w nieprzewłazowej kanalizacji sanitarnej i deszczowej.